DÜNYA YENİDEN HAREKET EDİYOR

Virolens®

MEYDAN OKUMA

COVID-19 taraması için artan talep, dünya çapında mevcut olan tarama kapasitesini ve ekipmanı aşıyor. Tarama eksikliği, asemptomatik bulaşıcı bireylerin yüksek yüzdesi göz önüne alındığında özellikle sorunludur ve virüsü bulaştıktan sonra iki gün gibi kısa bir sürede yayma potansiyeli vardır.

Virüsün uzun süredir bizimle olması bekleniyor ve uzmanlar, bizi kısa bir süre için korumak için antikorlara ve bağışıklığa güvenebileceğimizi belirlediler. Bu, önümüzdeki birkaç yıl dünyanın hareketini sürdürmek için toplu testlere ihtiyaç duyacağı anlamına geliyor.

Dünyanın, sıkışık noktalarda (havaalanları, gıda işleme tesisleri, spor etkinlikleri, okullar, tiyatrolar ve ofisler) kullanılabilecek hızlı bir tarama yöntemine ihtiyacı var. Bu, insanları güvende tutarken dünyayı yeniden hareket ettirmenin yolunu açacaktır.

VIROLENS® SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR

Virolens ®, biyolojiden çok teknoloji ve fiziğe dayalı bir çözümdür ve bunun hızla geliştirilmesine ve yaygınlaştırılmasına yardımcı olmuştur. Başarılı olursa Virolens sistemi oyunun kurallarını değiştirir. 

 Şu anda KeyOptions, birkaç ülkede bağımsız denemeleri kolaylaştırabilmemiz için bir dizi ön üretim sistemi satın alma sürecindedir.

ADIM 1

Virolens® sistemi, bir kartuşun içine yerleştirilen ve sisteme yerleştirilen kendi kendine uygulanan bir ağız temizleme çubuğu kullanır. Virolens sistemi taşınabilir bir masaüstü cihazıdır.

ADIM 2

Virolens® sisteminin içinde, nano ölçekli yapılara bakmak ve test örneğindeki her hücrenin yüzeyinden kırılan ışığa bakmak için tasarlanmış bir holografik mikroskop vardır.

ADIM 3

Bu veriler, diğer hücrelerden virüsün benzersiz modelini çok hızlı bir şekilde belirlemek için AI tarafından eğitilmiş bir bilgisayar aracılığıyla çalıştırılır. Bu, uzak yıldızların ve gezegenlerin hangi şeyden yapıldığını anlamak için kullanılan işlemin aynısıdır. Buluta gitmeye gerek kalmadan makine içinde 4k görüntüler üretilir.

ADIM 4

Virolens® sistemi tamamen bağımsızdır ve 20 saniye içinde evet / hayır sonucu verebilir.

VIROLENS® SİSTEMİNİ NEDEN KULLANMALISINIZ?

Bu hızlı, düşük maliyetli, kolay ve tekrarlanabilir COVID-19 tarama çözümü, her gün makine başına yüzlerce teste izin verecektir. Virolens ™ sistemi ofisler, etkinlikler, havayolları ve havalimanları gibi büyük bir iş hacminin ve hızlı sonucun gerekli olduğu geniş son kullanımlara sahiptir. İnsanların güvenli bir ortamda bulunduklarını bilerek günlük hayatlarına devam etmelerini sağlar. Mevcut salgın sırasında, bu makinenin dünyayı yeniden harekete geçirmede çok önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz.

VIROLENS MEDYA YAYINLARI VE DOSYALARI

MEDYA

VIROLENS VAKA ÇALIŞMASI

İAbra'nın Londra Heathrow Havaalanı ile ortaklaşa yürüttüğü saha testlerinin ilk turunun ardından, ilk deneme siparişleri artık dünyanın her yerinden, Londra Heathrow Havaalanı ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Leidos dahil lansman müşterileriyle güvence altına alındı. Virolens®, tıbbi kullanım için sertifikalandırılması için gerekli olan klinik araştırmalara başlamak üzeredir.

VİROLLER HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

GENEL BAKIŞ

Covid-19 taraması için artan talep kapasiteyi aşıyor

Bulaşıcı olan pek çok insanın asemptomatik olması, durumu karmaşıklaştırmaktadır. Dünyayı yeniden hareket ettirmek istiyorsak, insanları COVID-19 için taramanın hızlı ve güvenilir bir yöntemine ihtiyacımız var.

Basit bir ifadeyle ...

Virolens® sistemi, mikroskobik holografik görüntüleme ve yapay zeka (AI) yazılım teknolojisine dayalı bir COVID-19 tarama cihazıdır. Tükürük örneklerini analiz etmek için mikroskoba bağlı bir dijital kamera kullanıyor ve veriler, virüsü diğer hücrelerden tanımlamak için eğitilmiş bir bilgisayardan geçiyor ve sadece 20 saniyede bir sonuç veriyor. Virolens® sistemi, Bristol Üniversitesi'nde virüs üzerinde çalışan virologlar tarafından sağlanan bir dizi COVID-19 virüsü örneğini kullanarak tükürükteki COVID-19 virüs parçacıklarını tanımak üzere eğitildi. 

Dünyanın hızlı bir tarama testine ihtiyacı var ...

... vatandaşları güvende tutarken ilerlemenin ve dünyayı yeniden harekete geçirmenin önünü açacak olan havalimanları, gıda işleme tesisleri, spor etkinlikleri, okullar, tiyatrolar vb.

Virolens® sistemiyle sahip olduğumuz şey, bu küresel sorun için çözüm ve tüm dünyayı harekete geçirecek bir şey.


Bu hızlı, düşük maliyetli, kolay ve tekrarlanabilir COVID-19 testi

Her gün tarama cihazı başına yüzlerce test yapılmasına izin verecek, bu nedenle mevcut pandemi sırasında, bu tarama cihazının ofisler, etkinlikler, havayolları gibi geniş son kullanımlarla dünyanın yeniden hareket etmesini sağlamada çok önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz. ve büyük bir verimin ve hızlı sonucun gerekli olduğu havaalanları. İnsanların güvenli bir ortamda bulunduklarını bilerek günlük hayatlarına devam etmelerini sağlar.

Şu anda Virolens® sistemi yalnızca COVID-19'u tanımak için eğitilmiştir.

Gelecekteki salımlar, soğuk algınlığı ve grip gibi diğer hastalıkları da kapsayacak.

Virolens® sistemi, biyogüvenliğin geleceğinde önemlidir

Virüsleri hızlı ve kolay bir şekilde tanımlayabilen araçlara sahip olmak, dünyayı daha güvenli hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Gelecekte...

... Virolens®, bir kişinin sahip olduğu virüsü tam olarak size söyleyebilecek ve bir doktor, hedeflenen bir antiretroviral veya bakteri durumunda hedeflenen bir antibiyotik reçete edebilecektir. Bu, gelecekte bu ilaçları kullanma şeklimizi değiştirme potansiyeline sahiptir.

I-ABRA VE VIROLENS ÜZERİNE BİRAZ ARKA PLAN

I-ABRA HAKKINDA

i-Abra, 2010 yılında kurulmuş ve merkezi Bedfordshire, İngiltere'de bulunan bir yüksek teknoloji şirketidir. Çığır açan araştırmalardaki bilgiler için "yoğun verileri" aramak için AI çözümlerine odaklanmıştır.

i-Abra, halihazırda üretimde olan otonom sürüş uygulamalarıyla 10 yıldır sinir ağı görüntü analizi yazılımını geliştiriyor. Tecrübelerini kullanarak i-Abra, mevcut bir teknolojinin yeni uygulamasına dayanan COVID-19, Virolens® için yepyeni bir test geliştirdi. TT Electronics'in tasarım ve özel üretim uzmanlığıyla ortaklaşa çalışıyorlar ve gücünü Intel'den alıyorlar.

Virolens® sisteminin, holografik mikroskopiyi yapay zeka ile birleştiren bir COVID-19 tarama cihazı olduğu yepyeni bir test geliştirdiler. Virolens®, COVID-19 virüsünün varlığını müdahaleci olmayan tükürük çubuğu testinden 20 saniye içinde tespit edebilir. Virolens® sistemi daha sonra bir evet / hayır sonucu verir.

Buna biraz daha ayrıntılı olarak bakıldığında Virolens® sistemi, test örneğindeki her hücrenin yüzeyinden kırılan ışığa baktığımız viral ölçekli bir mikroskoptur. Bu holografik görüntülemeyi kullanarak, sistem verileri diğer hücrelerden virüsü inanılmaz hızlı bir şekilde tanımlamak için eğitilmiş bir bilgisayar aracılığıyla çalıştırır, yani testin baştan sona kadar sadece 20 saniye sürmesi ve her makinenin günde yüzlerce test çalıştırabileceği anlamına gelir.

Virolens® sistemi, bir laboratuvardan çok daha ucuzdur, kullanımı inanılmaz derecede basittir, çok az kişi tarafından kullanılabilir ve yapay zeka destekli yazılımı basit bir evet veya hayır cevabı verdiğinden sonuçları belirlemek için eğitimli bir biyolog gerektirmez. bir kullanıcının virüsü var.

EK HİZMETLER

KeyOptions, Virolens çözümünü pazara sunarken, Virolens çözümüyle ilgili daha geleneksel hizmetlerimizden bazılarını sunmaktan heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki aylarda şunları sağlayacağız:


  • Danışmanlık servisleri
  • Mevcut ortamlara sistem entegrasyonu
  • Virolens makinelerini, aksesuarlarını ve diğer veri analizlerini daha iyi yönetmek için Hareket Halindeki Varlıklar çözümümüz.
  • Müşterilere özel ihtiyaçlar için özelleştirilmiş uygulama geliştirme
  • Yönetilen hizmetler
  • Virolens sistemi etrafında yepyeni bir eko-sistemin kurulduğunu görüyoruz

Virolens'i ortamınızda kullanmakla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen virolens@keyoptions.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Hakkımızda

KeyOptions, operasyonlarınız ve karlılığınız üzerinde etkisi olan anlamlı ölçümler sağlamanın yanı sıra insanları güvende ve güvende tutmaya yardımcı olur Pazardaki 30 yılı aşkın deneyimiyle KeyOptions, insan hareketini izleme, varlık yönetimi, güvenlik ve benzersiz bir teknoloji ve geliştirme kuruluşudur. ticari ve devlet uygulamaları için gerçek zamanlı analitik sunan enerji çözümleri.